MÖBLER / Bord / Spelbord 9287388

nr 928 7388

Spelbord

1800-tal, längd: 89 cm, djup: 2x44 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 december 2014
kl 20:46:29